Įgyvendiname projektą „UAB „Santjana“ e. komercijos modelio diegimas“

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 projektui „UAB "Santjana“ e. komercijos modelio diegimas“ skirtas 41 437,00 Eur finansavimas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. UAB „Santjana“ sėkmingai dirba Lietuvoje nuo 1994-tų metų. Nuolat gausėjantis darbuotojų skaičius ir besiplečiantis klientų ratas yra geriausias įmonės paslaugų kokybės įrodymas. Įmonė teikia šias paslaugas: pastatų ūkio valdymas; dujų ūkio priežiūra; vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra; automatikos sistemų priežiūra; elektros ūkio priežiūra; šilumos ūkio priežiūra; priešgaisrinių ir apsaugos signalizacijos sistemų priežiūra; vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra; patalpų valymas ir teritorijų priežiūra. Įmonės klientais yra ne tik tokios valstybinės institucijos kaip LR Sveikatos apsaugos ministerija, LR Krašto apsaugos ministerija, bet ir UAB „Vilniaus vandenys“, Vilniaus oro uostas ir kt.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

UAB „Santjana“ šiuo metu neturi klientų savitarnos sprendimų. Siekiant pagerinti paslaugų teikimą klientams e-komercijos principu, projekto įgyvendinimo metu bus sukurtas ir įdiegtas UAB „Santjana“ pastatų priežiūros klientams (esamiems ir potencialiems) skirtas elektroninių paslaugų teikimo portalas (klientų savitarna), apimantis klientų informacijos ir su ja susijusių dokumentų, atsiskaitymų, sutarčių, skolų, apmokėjimų, pranešimų administravimą ir valdymą, bei sąsajas su įmonės eksploatuojama paskyrų valdymo sistema.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. vasario 7 d.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0473 „UAB „Santjana“ e. komercijos modelio diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Susisiekite